Kto to jest impotent?

By 8 lutego 2019artykuły

Impotent jest mężczyzną, który nie jest w stanie osiągnąć erekcji, albo trwa ona zbyt krótko, aby możliwa była satysfakcjonująca aktywność seksualna między kobietą a mężczyzną. Impotentem nie jest już tylko i wyłącznie starszy, siwowłosy pan, gdyż nawet młodzieńcy cierpią na tego typu dolegliwości. Może wydawać się to ciężkie do zrozumienia, ale impotent to zarówno 20latek, który nie osiąga erekcji przez wzgląd na blokady występujące w jego psychice, a także jest to pan w średnim wieku, który do pracy ubiera garnitur oraz krawat, a jego włosy tylko na skroniach przyprószone są siwizną.

Statystki informują, że w Polsce nawet co 7 mężczyzna zostaje określony mianem impotenta. Co prawda nie lubią oni tego określenia, a nawet samej nazwy choroby, dlatego w przypadku udania się do lekarza, coraz częściej występuje określenie zaburzenia erekcji. Najgorsza z możliwych sytuacji występuje, kiedy partnerka używa tego określenia, gdyż jest to swoisty policzek wymierzony bez użycia dłoni. Panów zmagających się z dolegliwościami tego typu nie należy wyśmiewać, gdyż w większości sytuacji do choroby dochodzi nie z ich winy.

Ludzie mają tendencję, aby w złości mówić coś czego żałują później przez długi okres czasu, jednakże to słowo nie powinno paść z ust kobiety. Aby mówić o impotencie, mężczyzna musi zauważyć brak erekcji nawet w momencie podniecenia oraz stymulacji seksualnej i nie może być to jednorazowy wypadek, ale zaburzenia występują w minimum 1 na 4 próby współżycia.

Impotent nie osiąga erekcji również w momencie masturbacji, a także nie występują u niego poranne wzwody. Impotent jest osobą, która leczy się u seksuologa bądź urologa przy pomocy wielu metod, a także zmian wprowadzanym w stylu życia. Może on przyjmować środki farmakologiczne, albo zdecydować się na hipnozę, terapię, pompki do penisa, operacje i wiele innych. Najważniejsze, aby wybrana przez niego metoda przyniosła jak najlepsze rezultaty.

admin

Author admin

More posts by admin